Szkoła Podstawowa nr 2 w Kątach Wrocławskich to nowoczesna szkoła z tradycjami na miarę XXI wieku, mieszcząca się w nowym budynku, doskonale wyposażona, z wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną...
Biuletyn Informacji Publicznej


Śladami niezłomnych
czyli Wilczym Tropem


Dolnośląski
Festiwal Nauki


uDOSTĘPniacze


BohaterON


Szkoła pamięta


Szkoła do hymnu


Szkoła z pozytywną uwagą


Narodowe czytanie


Ortograffiti


Destination Imagination


Razem na Święta


Akcja Żonkile


Program ekologiczny EkoEksperymentarium


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0


Klikam z głową

Uczniowie klas pierwszych, drugich, trzecich, czwartej i piątych uczestniczyli w warsztatach edukacyjno-informacyjnych Klikam z głową, przeprowadzonych przez przedstawicieli Urzędu Komunikacji Elektronicznej.
W przystępny i ciekawy sposób zachęcali oni do wysyłania SMS-ów z głową, czyli sprawdzenia realnych kosztów ich wysyłania w przypadku pobierania gier, dzwonków czy tapet lub udziału w konkursach. Uczniowie mogli też dowiedzieć się, w jaki sposób praktycznie chronić swoje dane oraz hasła. Dostosowane do wieku uczestników filmy edukacyjne zachęcały do mądrego używania telefonów komórkowych, które w dzisiejszych czasach są małymi komputerami, posiadającymi dostęp do portali społecznościowych, umożliwiającymi szybkie i sprawne wysyłanie wiadomości, gromadzącymi dane.
Uczniowie słuchali z uwagą, często zabierali głos, uczestniczyli w proponowanych przez prowadzących ćwiczeniach. Zajęcia były naprawdę udane.
Wszelkie informacje na temat poruszanych problemów można znaleźć na stronie www.cik.uke.gov.pl.

Talenciaki

koronawirus

rekrutacja

kalendarz

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2018 - 2022 www.sp2katy.pl