Szkoła Podstawowa nr 2 w Kątach Wrocławskich to nowoczesna szkoła z tradycjami na miarę XXI wieku, mieszcząca się w nowym budynku, doskonale wyposażona, z wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną...
Biuletyn Informacji Publicznej


Śladami niezłomnych
czyli Wilczym Tropem


Dolnośląski
Festiwal Nauki


uDOSTĘPniacze


BohaterON


Szkoła pamięta


Szkoła do hymnu


Szkoła z pozytywną uwagą


Narodowe czytanie


Ortograffiti


Destination Imagination


Razem na Święta


Akcja Żonkile


Program ekologiczny EkoEksperymentarium


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0


Akademii Wynalazców im. Roberta Boscha

20 marca grupa 5 chłopców z klas gimnazjalnych już po raz 6 wzięła udział w corocznych warsztatach na Politechnice Wrocławskiej w ramach projektu Akademia Wynalazców współorganizowanego z Politechniką Warszawską. Uczniowie mieli możliwość budowania i testowania robotów walczących na zajęciach prowadzonych przez studentów z koła naukowego robotyków KoNaR.

Trzy tygodnie później 11 kwietnia 12 uczniów z klas gimnazjalnych uczestniczyło w sponsorowanej przez Akademię Wynalazców wycieczce do fabryki firmy BOSCH w Mirkowie k. Wrocławia. Mieliśmy przyjemność poznania podstawowych zasad organizacji pracy w nowoczesnym zakładzie, a grupa inżynierów zapoznała nas z motoryzacyjnymi nowinkami technicznymi stosowanymi w produkowanych przez zakład systemach hamulcowych najnowocześniejszych aut elektrycznych i hybrydowych.


Talenciaki

koronawirus

rekrutacja

kalendarz

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2018 - 2022 www.sp2katy.pl