• Dyrektor szkoły:

        • Katarzyna Dybich

        Wicedyrektor:

        • Wojciech Sichniewicz

        Wicedyrektor:

        • Iwona Wójciak

        Organ prowadzący szkołę:

        • Miasto i Gmina Kąty Wrocławskie

        Wychowawstwo:

        • 1A - Beata Rakoczy
        • 1B - Dominika Sporna
        • 1C - Natalia Małkowicz
        • 2A - Agnieszka Matusik
        • 2B - Izabela Dykiel
        • 2C - Dorota Kalinowska
        • 2D - Anna Strzelczyk-Bodio
        • 2E - Ewelina Połuczanin
        • 3A - Ewa Fida
        • 3B - Aneta Gawęcka
        • 3C - Magdalena Szylar-Trabszo
        • 4A - Barbara Mistecka
        • 4B - Mariola Strzemiecka
        • 4C - Iwona Styczeń
        • 5A - Justyna Borowska
        • 5B - Iwona Bieniek
        • 5C - Agata Chądzyńska
        • 6A - Agata Morgowniczy-Majewska
        • 6B - Iwona Wójciak
        • 7A - Alina Dudziec
        • 8A - Małgorzata Dragon
        • 8B - Magdalena Szetelnicka-Szwaba
        • 8C - Anna Blandzi-Grubizna
           

        Biologia:

        • Monika Małecka
           

        Chemia:

        • Jolanta Jurkiewicz
           

        Edukacja dla bezpieczeństwa:

        • Justyna Borowska
           

        Edukacja wczesnoszkolna:

        • Izabela Dykiel
        • Ewa Fida
        • Aneta Gawęcka
        • Dorota Kalinowska
        • Natalia Małkowicz
        • Agnieszka Matusik
        • Ewelina Połuczanin
        • Dominika Sporna
        • Anna Strzelczyk-Bodio
        • Magdalena Szylar-Trabszo
        • Beata Rakoczy
           

        Etyka:

        • Alina Dudziec
           

        Fizyka:

        • Beata Rakoczy
           

        Geografia:

        • Irena Wilińska
           

        Historia:

        • Justyna Borowska
        • Alina Dudziec
           

        Informatyka / Zajęcia komputerowe:

        • Jacek Grubizna
           

        Język angielski:

        • Iwona Bieniek
        • Agata Chądzyńska
        • Barbara Ostaszewska
        • Justyna Pikuła
        • Anna Strzelczyk-Bodio
           

        Język niemiecki:

        • Aleksandra Nabożny
        • Barbara Rewaj
           

        Język polski:

        • Danuta Blaut
        • Małgorzata Dragon
        • Leszek Skawiński
        • Magdalena Szetelnicka-Szwaba
           

        Matematyka:

        • Piotr Krupski
        • Agata Morgowniczy-Majewska
        • Wojciech Sichniewicz
        • Iwona Wójciak
           

        Muzyka:

        • Anna Blandzi-Grubizna
        • Małgorzata Tereba-Konarska
           

        Plastyka:

        • Anna Blandzi-Grubizna
        • Małgorzata Tereba-Konarska
           

        Przyroda:

        • Monika Małecka
           

        Religia:

        • ks. Eryk Dobrzański
        • Joanna Geremesz
        • Grażyna Jankowska (siostra Klara)
        • ks. Krzysztof Majder
           

        Technika:

        • Mariola Strzemiecka
           

        Wiedza o społeczeństwie:

        • Justyna Borowska
           

        Wychowanie do życia w rodzinie:

        • Justyna Borowska
        • Iwona Gielec
           

        Wychowanie fizyczne:

        • Szymon Korzeniewski
        • Agnieszka Lewandowska
        • Barbara Mistecka
        • Iwona Styczeń
        • Kamil Śmigielski
        • Piotr Zieliński

        Doradztwo zawodowe:

        • Wioletta Tomczuk
           

        Nauczyciele w celu współorganizowania kształcenia uczniów niepełnosprawnych:

        • Wioleta Bahrynowska-Ozga
        • Małgorzata Bąk-Mikosz
        • Renata Fedorczuk
        • Szymon Korzeniewski
        • Marta Leonardi
        • Anna Łazowska
        • Iwona Piwowar-Markulak
        • Danuta Nowicka
        • Małgorzata Tereba-Konarska
        • Iwona Styczeń
        • Anna Wiaderna
        • Małgorzata Witkowska
        • Piotr Zieliński
           

        Pedagog:

        • Katarzyna Dybich
        • Wioletta Tomczuk

          Psycholog:
        • Nela Wołowska
         

        Logopeda:

        • Patrycja Maciejewska
           

        Biblioteka:

        • Jacek Grubizna
        • Mariola Strzemiecka
           

        Świetlica:

        • Danuta Blaut
        • Justyna Borowska
        • Iwona Gielec
        • Małgorzata Gil
        • Jolanta Jurkiewicz
        • Anna Łazowska
        • Monika Małecka
        • Mariola Strzemiecka
        • Irena Wilińska

         

    • Kontakt

      • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka
      • sekretariat@sp2katy.pl
      • ul. Brzozowa 6, 55-080 Kąty Wrocławskie Poland
      • (+48) 71 316 65 15
    • Logowanie do strony