Program ekologiczny EkoEksperymentarium

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0

Geografia inaczej – spotkanie z podróżnikiem

19 marca uczniowie naszej szkoły mieli okazję po raz kolejny spotkać się z Bolesławem Grabowskim, z wykształcenia geografem, z zamiłowania podróżnikiem. Tym razem zawędrowaliśmy na Kaukaz. Odwiedziliśmy Armenię i Gruzję. Wysłuchaliśmy pasjonujących opowieści z podróży bogato ilustrowanych slajdami. Mogliśmy podziwiać eksponaty przywiezione z wyjazdu, a także przymierzyć oryginalne stroje.
Nasz prelegent odwiedził wszystkie zamieszkane kontynenty, więc na pewno się jeszcze z nim spotkamy. Warsztaty zorganizowała Biblioteka GOKiS i odbyły się w kameralnej atmosferze sali lustrzanej.

Talenciaki

koronawirus