Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Siatkówce

7 lutego reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Siatkówce. W turnieju , który odbył się w Jaszkotlu nasze dziewczęta rywalizowały z reprezentacją Szkoły Podstawowej w Sadkowie i reprezentacją Szkoły Podstawowej w Smolcu. Po dwóch meczach ostatecznie zajęliśmy II miejsce. Awans do zawodów powiatowych wywalczyły dziewczęta ze Smolca.
Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Victor Nathalie 3C, Łochowska Julia 3C, Linder Jagoda 3C, Wawrzkiewicz Aleksandra 3D, Homoncik Emilia 2B, Cygan Julia 2D, Łącz Laura 3D, Walkowiak Oliwia 3C, Matłosz Martyna 3A, Podobińska Zuzanna 3B, Wojciechowska Karolina 2D, Bojko Wiktoria 2D.
Opiekun: Agnieszka Lewandowska