Program ekologiczny EkoEksperymentarium

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0

Zakończenie roku szkolnego

Kolejny rok szkolny już za nami. Ostatni dzień upłynął na wręczaniu świadectw, nagród i stypendiów. Były łzy wzruszenia, bo z niektórymi uczniami i nauczycielami żegnaliśmy się niestety na zawsze, były kwiaty dla pedagogów w podziękowaniu za roczną pracę, ale także słodkości dla uczniów.

Poznaliśmy też skład nowego i ostatniego pocztu sztandarowego klas gimnazjalnych.

Teraz zasłużony odpoczynek – w górach, nad morzem, nad jeziorem, u babci i dziadka, na koloniach, obozach albo po prostu słodkie lenistwo w domu. Niech Wam nie zabraknie czasu na aktywność fizyczną (po 10 miesiącach nauki by się przydała), ale i na czytanie książek, oglądanie filmów, słuchanie dobrej muzyki.

To będą długie wakacje, bo spotykamy się dopiero 3 września. Zatem, udanych, bezpiecznych, wakacji!

Talenciaki

koronawirus