Szkoła Podstawowa nr 2 w Kątach Wrocławskich to nowoczesna szkoła z tradycjami na miarę XXI wieku, mieszcząca się w nowym budynku, doskonale wyposażona, z wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną...
Biuletyn Informacji Publicznej


Śladami niezłomnych
czyli Wilczym Tropem


Dolnośląski
Festiwal Nauki


uDOSTĘPniacze


BohaterON


Szkoła pamięta


Szkoła do hymnu


Szkoła z pozytywną uwagą


Narodowe czytanie


Ortograffiti


Destination Imagination


Razem na Święta


Akcja Żonkile


Program ekologiczny EkoEksperymentarium


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0


EKOobieg

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w projekcie EKOobieg - zajęcia edukacyjne o znaczeniu wody dla dzieci i młodzieży Aglomeracji Wrocławskiej.
Celem projektu jest ukształtowanie proekologicznej postawy młodych uczestników poprzez przekazanie wiedzy o właściwościach wody, jej roli w procesach zachodzących na Ziemi i we wszechświecie oraz o zagrożeniach, jakie wiążą się z jej zmniejszającymi się w wyniku działania człowieka zasobami wody.
    W ramach projektu uczniowie z klas piątych uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych w Hydropolis we Wrocławiu. Zajęcia zostały przeprowadzone w dwóch blokach:
  • Wprowadzenie do tematu przez przewodnika. Przejście ścieżką dydaktyczną przez kolejne części stałej ekspozycji multimedialnej Centrum wiedzy o wodzie ,,Hydropolis".
  • Zajęcia warsztatowe stacjonarne dotyczące właściwości wody. Dzięki doświadczeniom fizycznym i chemicznym uczniowie pogłębili wiedzę o wodzie.Talenciaki

koronawirus

rekrutacja

kalendarz

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2018 - 2022 www.sp2katy.pl