Program ekologiczny EkoEksperymentarium

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0

Musical dydaktyczny

19 grudnia do siedziby Radia Wrocław zawitała grupa aktywnych czwartoklasistów, by wspólnie z innymi dziećmi obejrzeć dydaktyczny musical pt. Mikołajek. Spektakl przenosi uczniów klasy 4A i 4C do świata tytułowego Mikołajka, który uwielbia się bawić, grać w piłkę, spędzać czas z kolegami. Inny kolega całkowicie zanurzony jest w wirtualnym świecie, traci poczucie rzeczywistości. Rezygnuje z bezpośrednich kontaktów z rówieśnikami, tym samym nie ma przyjaciół.
Spektakl pokazuje, jak ważne są relacje z innymi. Mądre piosenki, zabawne sytuacje potwierdziły, że przyjaźń – najważniejszy skarb pomaga w codziennym życiu. Dzięki niej nie czujemy się samotni. Wyjazd był bardzo udany.

Talenciaki

koronawirus