Szkoła Podstawowa nr 2 w Kątach Wrocławskich to nowoczesna szkoła z tradycjami na miarę XXI wieku, mieszcząca się w nowym budynku, doskonale wyposażona, z wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną...




Biuletyn Informacji Publicznej


Śladami niezłomnych
czyli Wilczym Tropem


Dolnośląski
Festiwal Nauki


uDOSTĘPniacze


BohaterON


Szkoła pamięta


Szkoła do hymnu


Szkoła z pozytywną uwagą


Narodowe czytanie


Ortograffiti


Destination Imagination


Razem na Święta


Akcja Żonkile


Program ekologiczny EkoEksperymentarium


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0


Gminne Igrzyska Dzieci w Piłce Ręcznej

W środę 23 stycznia, na hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kątach Wrocławskich, odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców. Głównym celem turnieju była popularyzacja piłki ręcznej wśród dzieci oraz dostarczanie radości ze współzawodnictwa, wychowywanie w myśl zasady Fair Play.

Wydarzenie otworzyła Pani Dyrektor Agnieszka Górska. W kategorii dziewcząt wzięły udział drużyny ze Szkoły Podstawowej w Sadkowie, ze Szkoły Podstawowej w Gniechowicach, ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kątach Wrocławskich i ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Kątach Wrocławskich. W kategorii chłopców zostały zgłoszone trzy zespoły z Sadkowa, z Gniechowic i ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kątach Wrocławskich. Turniej rozgrywany był systemem "każdy z każdym". W kategorii dziewcząt i chłopców rywalizację zwyciężyła drużyna z Gniechowic.

Tegoroczne Igrzyska Dzieci były okazją do wyśmienitej zabawy i nieocenionej integracji dzieci z różnych szkół ma terenie Gminy Kąty Wrocławskie. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy za rok!


Talenciaki

koronawirus

rekrutacja





kalendarz

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2018 - 2022 www.sp2katy.pl