Szkoła Podstawowa nr 2 w Kątach Wrocławskich to nowoczesna szkoła z tradycjami na miarę XXI wieku, mieszcząca się w nowym budynku, doskonale wyposażona, z wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną...
Biuletyn Informacji Publicznej


Śladami niezłomnych
czyli Wilczym Tropem


Dolnośląski
Festiwal Nauki


uDOSTĘPniacze


BohaterON


Szkoła pamięta


Szkoła do hymnu


Szkoła z pozytywną uwagą


Narodowe czytanie


Ortograffiti


Destination Imagination


Razem na Święta


Akcja Żonkile


Program ekologiczny EkoEksperymentarium


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0


Inauguracja nowego roku szkolnego

To już drugie półwiecze, jak rozbrzmiewa pierwszy dzwonek w Szkole Podstawowej nr 2 w Kątach Wrocławskich.
Ten rok jest rokiem szczególnym - wraz z całym narodem świętować będziemy 100 lecie odzyskania niepodległości przez Polskę.
3 września 2018 wspólnie zainaugurowały naukę ostatnie klasy gimnazjalne i ośmioklasowa szkoła podstawowa. Progi naszej szkoły przekroczyło blisko 400 uczniów, w tym uczniowie klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych. Podczas uroczystego apelu młodszych kolegów i koleżanki powitały starsze roczniki. W obecności wszystkich uczniów, dyrekcji szkoły, grona pedagogicznego, pracowników oraz bardzo licznie przybyłych rodziców uroczyście rozpoczęliśmy rok szkolny 2018/2019. Życzenia pomyślności zostały skierowane w szczególności do uczniów klas trzecich i klas ósmych, którzy w tym roku przystąpią do egzaminów . Oby okazały się proste i przystępne i żeby ten ostatni rok w naszej szkole był dla nich nie tylko ciężką pracą, ale również przyjemnością. Uczniowie starszych klas powitali równie serdecznie pierwszaków. Życzono im dużo radości w spotkaniu z nauką, sportem i sztuką. Do uczniów i licznie zgromadzonych rodziców adresowane były słowa dyrektor Szkoły Podstawowej pani Agnieszki Górskiej. Podziękowała za dotychczasową pracę ustępującej dyrektor pani Marii Szul. Następnie życzyła uczniom pasji i ciekawości w zdobywaniu wiedza, a rodzicom jak najwięcej radości ze swoich pociech i ich edukacyjnych sukcesów.


Talenciaki

koronawirus

rekrutacja

kalendarz

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2018 - 2022 www.sp2katy.pl