Program ekologiczny EkoEksperymentarium

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0

Inauguracja nowego roku szkolnego

To już drugie półwiecze, jak rozbrzmiewa pierwszy dzwonek w Szkole Podstawowej nr 2 w Kątach Wrocławskich.
Ten rok jest rokiem szczególnym - wraz z całym narodem świętować będziemy 100 lecie odzyskania niepodległości przez Polskę.
3 września 2018 wspólnie zainaugurowały naukę ostatnie klasy gimnazjalne i ośmioklasowa szkoła podstawowa. Progi naszej szkoły przekroczyło blisko 400 uczniów, w tym uczniowie klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych. Podczas uroczystego apelu młodszych kolegów i koleżanki powitały starsze roczniki. W obecności wszystkich uczniów, dyrekcji szkoły, grona pedagogicznego, pracowników oraz bardzo licznie przybyłych rodziców uroczyście rozpoczęliśmy rok szkolny 2018/2019. Życzenia pomyślności zostały skierowane w szczególności do uczniów klas trzecich i klas ósmych, którzy w tym roku przystąpią do egzaminów . Oby okazały się proste i przystępne i żeby ten ostatni rok w naszej szkole był dla nich nie tylko ciężką pracą, ale również przyjemnością. Uczniowie starszych klas powitali równie serdecznie pierwszaków. Życzono im dużo radości w spotkaniu z nauką, sportem i sztuką. Do uczniów i licznie zgromadzonych rodziców adresowane były słowa dyrektor Szkoły Podstawowej pani Agnieszki Górskiej. Podziękowała za dotychczasową pracę ustępującej dyrektor pani Marii Szul. Następnie życzyła uczniom pasji i ciekawości w zdobywaniu wiedza, a rodzicom jak najwięcej radości ze swoich pociech i ich edukacyjnych sukcesów.

Talenciaki

koronawirus