Szkoła Podstawowa nr 2 w Kątach Wrocławskich to nowoczesna szkoła z tradycjami na miarę XXI wieku, mieszcząca się w nowym budynku, doskonale wyposażona, z wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną...
Biuletyn Informacji Publicznej


Śladami niezłomnych
czyli Wilczym Tropem


Dolnośląski
Festiwal Nauki


uDOSTĘPniacze


BohaterON


Szkoła pamięta


Szkoła do hymnu


Szkoła z pozytywną uwagą


Narodowe czytanie


Ortograffiti


Destination Imagination


Razem na Święta


Akcja Żonkile


Program ekologiczny EkoEksperymentarium


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0


Wyjazd na spektakl "JAN X"

W pewien słoneczny piątkowy poranek (12 października) grupa 51 uczniów z klas 5-8 SP i 3 G wybrała się do Wrocławia na spektakl "JAN X". Dzień był niezwykle ciepły jak na październik, więc w oczekiwaniu na przedstawienie młodsze dzieci miały okazję pobawić się przed Klubem Formaty, w którym miał się odbyć spektakl.

Przedstawiona historia była zbudowana na czterech wersjach jednego bardzo przykrego wydarzenia, które miało miejsce w pewnej szkole. Bohaterami byli uczniowie, którzy opowiadali, jak doszło do przykrego incydentu. Na scenie pojawili się: zdolna uczennica, fan Gwiezdnych wojen, cheerleaderka oraz szkolny osiłek. Każdy z nich próbował przekonać widownię do swojej historii. W spektaklu czynnie brali udział widzowie. Aktorzy często pytali o zdanie młodą widownię, która bardzo chętnie i szczerze wypowiadała się.

Na zakończenie występu aktorzy wyjaśnili, że przedstawiona historia traktowała o kłamstwie i nietolerancji. Zwracali uwagę na właściwe zachowania w stosunku do innych ludzi oraz na mówienie prawdy.

Wyjazd był udany, a uczestnicy zadowoleni wrócili do szkoły. Warto było poświęcić tych kilka godzin na mądre przemyślenia.


Talenciaki

koronawirus

rekrutacja

kalendarz

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2018 - 2022 www.sp2katy.pl