Szkoła Podstawowa nr 2 w Kątach Wrocławskich to nowoczesna szkoła z tradycjami na miarę XXI wieku, mieszcząca się w nowym budynku, doskonale wyposażona, z wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną...
Biuletyn Informacji Publicznej


Śladami niezłomnych
czyli Wilczym Tropem


Dolnośląski
Festiwal Nauki


uDOSTĘPniacze


BohaterON


Szkoła pamięta


Szkoła do hymnu


Szkoła z pozytywną uwagą


Narodowe czytanie


Ortograffiti


Destination Imagination


Razem na Święta


Akcja Żonkile


Program ekologiczny EkoEksperymentarium


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0


Eliminacje Gminne 65. Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego

W poniedziałek, 2 marca w naszej szkole miały miejsce Eliminacje Gminne 65. Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego. Gościliśmy uczniów z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Sadkowie oraz z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Smolcu.

Uczestników Konkursu oceniało profesjonalne jury w składzie: Pani Anna Błaut - aktorka Teatru Współczesnego we Wrocławiu oraz Pan Michał Majeran - kompozytor, producent i aranżer.

Do etapu powiatowego, który będzie miał miejsce w Klubie Relaks w Siechnicach już 13 marca, zakwalifikowali się: Michał Kukurowski z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Smolcu, Oliwia Wysoczańska z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Sadkowie oraz Martyna Małecka – uczennica naszej szkoły.
Wyróżnienia otrzymali natomiast: Oliwia Góralczyk, Dariusz Zawada i Martyna Hładiak – uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Smolcu oraz uczennica naszej szkoły - Jagna Paluszak.
Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia!


Talenciaki

koronawirus

rekrutacja

kalendarz

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2018 - 2022 www.sp2katy.pl