Program ekologiczny EkoEksperymentarium

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0

Pola Nadziei

Pola Nadziei to kampania, która ma na celu promowanie niesienia bezinteresownej pomocy podopiecznym hospicjum oraz rozwój wolontariatu. Uczniowie klas młodszych ze Szkolnego koła Wolontariatu w piękną jesienną pogodę posadzili cebulki żonkili, które są symbolem nadziei. Kiedy wiosną kwiaty zakwitną, tworzą całe pola nadziei, następnie ścięte, rozdane zostaną na ulicznych kwestach. Zebrane w ten sposób środki pozwalają na zaspokajanie najważniejszych potrzeb podopiecznych hospicjum. W tym pięknym dniu dokarmiliśmy również ptaki, które zamieszkały w szkolnym karmniku.

Talenciaki

koronawirus