Program ekologiczny EkoEksperymentarium

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0

Szkolny Turniej Badmintona

Nasi uczniowie realizują Ogólnopolski Program Edukacyjny "Trzymaj formę!", którego celem jest edukacja w zakresie kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród młodzieży szkolnej poprzez promocję zasad aktywnego stylu życia i zbilansowanej diety. W ramach tego przedsięwzięcia odbył się dzisiaj Szkolny Turniej Badmintona. Po wielu zmaganiach w eliminacjach, do finału zakwalifikowało się 10 osób: Małecka Martyna, Kunecka Oliwia, Paluszak Jagna, Lizak Agata, Pawluk Zofia, Pik Martyna, Paluszak Pola, Klepczarek Andżelika, Geremesz Kornelia, Dziedzińska Karolina. Uczennice przystąpiły do rozgrywek finałowych w dwóch grupach, gdzie rozegrały mecze systemem "każdy z każdym". Ostatecznie do ścisłego finału zakwalifikowały się: Oliwia Kunecka, Martyna Małecka, Andżelika Klepczarek i Jagna Paluszak. Po bardzo zaciętych i wyrównanych meczach o pierwsze i trzecie miejsca, klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:
1 miejsce – Oliwia Kunecka z 7A
2 miejsce – Martyna Małecka z 7A