Szkoła Podstawowa nr 2 w Kątach Wrocławskich to nowoczesna szkoła z tradycjami na miarę XXI wieku, mieszcząca się w nowym budynku, doskonale wyposażona, z wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną...
Biuletyn Informacji Publicznej


Śladami niezłomnych
czyli Wilczym Tropem


Dolnośląski
Festiwal Nauki


uDOSTĘPniacze


BohaterON


Szkoła pamięta


Szkoła do hymnu


Szkoła z pozytywną uwagą


Narodowe czytanie


Ortograffiti


Destination Imagination


Razem na Święta


Akcja Żonkile


Program ekologiczny EkoEksperymentarium


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0


Code Week – Europejski Tydzień Kodowania

Code Week – Europejski Tydzień Kodowania, który trwa od 10 do 25 października. Jego celem jest popularyzacja i promocja nauki programowania wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.

Nasza szkoła po raz kolejny uczestniczyła w tygodniu kodowania. W różnego rodzaju aktywnościach udział wzięły dzieci z przedszkola oraz edukacji wczesnoszkolnej. Nasze najmłodsze przedszkolaki Rybki i Motylki układały puzzle. Biedronki i Żabki tworzyły trasy dla robotów, układały ufoludkowe sudoku oraz korzystały z mini mat do kodowania.

Uczniowie edukacji wczesnoszkolnej na zajęciach mieli do dyspozycji roboty-ozoboty. Przy pomocy odpowiednich kodów musieli zaprogramować trasę robota. Uczniowie klas trzecich korzystali z aplikacji Ozoblockly Games, w której tworzyli programy. Kodowali na wirtualnej macie oraz korzystali z aplikacji Pivot.


Talenciaki

koronawirus

rekrutacja

kalendarz

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2018 - 2022 www.sp2katy.pl