Szkoła Podstawowa nr 2 w Kątach Wrocławskich to nowoczesna szkoła z tradycjami na miarę XXI wieku, mieszcząca się w nowym budynku, doskonale wyposażona, z wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną...
Biuletyn Informacji Publicznej


Śladami niezłomnych
czyli Wilczym Tropem


Dolnośląski
Festiwal Nauki


uDOSTĘPniacze


BohaterON


Szkoła pamięta


Szkoła do hymnu


Szkoła z pozytywną uwagą


Narodowe czytanie


Ortograffiti


Destination Imagination


Razem na Święta


Akcja Żonkile


Program ekologiczny EkoEksperymentarium


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0


Dzień Edukacji Narodowej

14 października obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Jest to ważny dzień dla całej społeczności szkolnej. W tym roku w naszej szkole nie mógł odbyć się okolicznościowy apel, aby uczcić to szczególne święto. Niemniej jednak postanowiliśmy podkreślić go eleganckim ubiorem.
Oprócz tego każda klasa wykonała obok swojej sali okolicznościową gazetkę. Nie zabrakło także głównej dekoracji w holu szkoły oraz prezentacji z życzeniami wykonanej przez Samorząd Uczniowski.
Miłym akcentem były drobne upominki oraz słodki poczęstunek dla wszystkich pracowników szkoły, które wraz z serdecznymi życzeniami przekazał Samorząd Uczniowski i Rada Rodziców. Tego dnia lekcje różniły się od codziennych zajęć, gdyż to uczniowie mogli wejść w rolę nauczycieli i prowadzić lekcje. Mogliśmy też świętować w klasach i cieszyć się tym szkolnym świętem.


Talenciaki

koronawirus

rekrutacja

kalendarz

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2018 - 2022 www.sp2katy.pl