Szkoła Podstawowa nr 2 w Kątach Wrocławskich to nowoczesna szkoła z tradycjami na miarę XXI wieku, mieszcząca się w nowym budynku, doskonale wyposażona, z wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną...
Biuletyn Informacji Publicznej


Śladami niezłomnych
czyli Wilczym Tropem


Dolnośląski
Festiwal Nauki


uDOSTĘPniacze


BohaterON


Szkoła pamięta


Szkoła do hymnu


Szkoła z pozytywną uwagą


Narodowe czytanie


Ortograffiti


Destination Imagination


Razem na Święta


Akcja Żonkile


Program ekologiczny EkoEksperymentarium


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0


Sukces naszej drużyny
w XVI Ogólnopolskiej Olimpiadzie Destination Imagination DI

W dniach 28-30 maja drużyna DI Ladies w składzie: Martyna Małecka, Jagna Paluszak, Pola Paluszak, Hanna Uśniacka, Agata Lizak, Klaudia Ciołek i Oliwia Krawczyk pod opieką trenerki p. Izabeli Strzelczyk wzięła udział w XVI Ogólnopolskiej Olimpiadzie Destination Imagination DI, podczas której została trzykrotnie nagrodzona.

DI Ladies zdobyły I miejsce w społecznym Wyzwaniu Drużynowym w II poziomie wiekowym. Nagrodą dla drużyny jest prawo uczestnictwa w międzynarodowych warsztatach, które prowadzone będą przez zagranicznych gości. Gdyby nie pandemia, DI Ladies miałyby możliwość wzięcia udziału w Międzynarodowej Olimpiadzie Kreatywności DI odbywającej się Stanach Zjednoczonych.

Drugi medal drużyna otrzymała, wygrywając Wyzwanie Bliźniacze we współpracy z drużyną Strong creative girls z Rząski. Zadanie polegało na stworzeniu Filmowego Apelu Ekologicznego do ludzi, aby przekonać ich do zmiany stylu życia i rezygnacji z nawyków, które szkodzą planecie.

Dziewczyny z DI Ladies trzecią nagrodę w postaci kolekcjonerskiego zestawu przypinek (pinsów) DI zdobyły w Wyzwaniu Tanecznym. Samodzielnie opracowały oryginalną choreografię, którą przedstawiły, tańcząc do hitu Tones and I- Dance Monkey.

Dzięki udziałowi w największym na świecie programie edukacyjnym zorientowanym na kreatywność Szkole Podstawowej nr 2 po raz drugi został przyznany tytuł Szkoły Kreatywności i Innowacji.


Talenciaki

koronawirus

rekrutacja

kalendarz

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2018 - 2022 www.sp2katy.pl