Szkoła Podstawowa nr 2 w Kątach Wrocławskich to nowoczesna szkoła z tradycjami na miarę XXI wieku, mieszcząca się w nowym budynku, doskonale wyposażona, z wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną...
Biuletyn Informacji Publicznej


Śladami niezłomnych
czyli Wilczym Tropem


Dolnośląski
Festiwal Nauki


uDOSTĘPniacze


BohaterON


Szkoła pamięta


Szkoła do hymnu


Szkoła z pozytywną uwagą


Narodowe czytanie


Ortograffiti


Destination Imagination


Razem na Święta


Akcja Żonkile


Program ekologiczny EkoEksperymentarium


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0


Konkurs "Lato w mieście z Eco Studio"W ramach projektu edukacyjnego "Eco Studio ELECTRO-SYSTEM", uczniowie naszej szkoły (przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego) wzięli udział w konkursie "Lato w mieście z Eco Studio". Jego celem było poszerzenie wiedzy dzieci i młodzieży na temat zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, sposobów postępowania z nim oraz wpływu na środowisko naturalne, zdrowie i życie ludzi. Zadanie konkursowe polegało na przygotowaniu 60 s filmiku na temat właściwego postępowania z elektrośmieciami.

Miło nam poinformować, że ósmoklasiści: Martyna Małecka i Władysław Sobolewski zajęli I miejsce w konkursie.
Jako laureat I miejsca nasza szkoła otrzyma tablicę interaktywną. Ale to nie wszystko, oprócz nagrody rzeczowej czeka nas jeszcze spotkanie edukacyjne. Już 12 lipca odwiedzą nas ambasadorzy projektu: Kuba Adamiak i Kinga Sawczuk (influencerka, gwiazda dzieci i młodzieży - posiadająca 5 milionów fanów na TikToku, 1 milion na Instagramie, 0,5 miliona na YouTube). Ambasadorzy zorganizują na terenie placówki spotkanie edukacyjne "Lato w mieście z Eco Studio" połączone z atrakcjami plenerowymi (dmuchańce king size, maskotki projektu, quizy ekologiczne i wiele innych). Szczegóły wydarzenia wkrótce.


Talenciaki

koronawirus

rekrutacja

kalendarz

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2018 - 2022 www.sp2katy.pl