Konkurs fotograficzny
"Moje miasto jesienią"

Z przyjemnością informujemy, że konkurs fotograficzny pt. Moje miasto jesienią został rozstrzygnięty. Do organizatorów konkursu wpłynęło 28 interesujących prac. W każdej grupie przedszkolnej, jak i w klasach 1-3 jury wybrało po jednym najciekawszym zdjęciu, które dodatkowo zostały wyróżnione. Pani Dyrektor wręczyła przedszkolakom nagrody i dyplomy. Uczniowie klas 1-3 otrzymają nagrody po powrocie do szkoły.

Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Wszystkim dzieciom gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach.