Klasowy Konkurs Kolęd i Pastorałek

W okresie świątecznym (23-29 grudnia) w klasie 1C odbył się Klasowy Konkurs Kolęd i Pastorałek on-line.

Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie dowolnej kolędy, pastorałki lub piosenki o zimie. Ocenie podlegały: dobór repertuaru, poziom wykonania, opracowanie sceniczne, zgodność formy kolędowania z tradycją, pomysłowość i oryginalność uczestników wyrażająca się w przygotowanych przez nich strojach oraz rekwizytach wykorzystanych podczas występu.
Wśród repertuaru konkursu najczęściej wykonywaną kolędą była "Przybieżeli do Betlejem pasterze".

Wychowawczyni klasy, Pani Magdalena Szylar-Trabszo, po wysłuchaniu wszystkich nagrań oceniła wykonawców, a wyniki konkursu były następujące:
I miejsce – Jeremi Błoński – za grę na keyboardzie, śpiew i strój pasterza
II miejsce – Jagoda Nowicka – za śpiew do podkładu muzycznego, strój i świąteczny klimat
III miejsce ex aequo – Maja Garcarek, Maria Nochowska, Wiktoria Wiktorek – za śpiew, wykorzystanie zrobionych instrumentów i świąteczny klimat
Wyróżnienie w konkursie otrzymały następujące osoby: Jakub Gumuła, Maciej Kruk, Adam Fąfara-Widalis – za śpiew i zaangażowanie

Każdy uczestnik konkursu zostanie nagrodzony.
Podczas śpiewu uczestnikom towarzyszyły radość i entuzjazm oraz magiczna atmosfera świąt.