Konkurs plastyczny "Letnie krajobrazy"

W związku z kolejną porą roku, odbył się ostatni etap szkolnego konkursu plastycznego pt. "Letnie krajobrazy". W konkursie wzięli udział uczniowie z klas I-III.

Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom za wzięcie udziału w konkursie. Wszystkie prace były fantastyczne, autorzy prac wykazali się zaangażowaniem i kreatywnością.

Komisja konkursowa dokonała oceny prac i wyłoniła 13 prac zwycięskich. Podczas oceniania prac wzięto pod uwagę zgodność pracy z tematem konkursu, kompozycję, estetykę oraz kreatywność.

Nagrodzeni uczniowie: Sonia Juniewicz, Katarzyna Chmiel, Weronika Czerwińska, Jagoda Katrycz, Wiktor Juzyszyn, Filip Szczepański, Wiktoria Lewandowska, Hanna Wojewoda, Maria Nochowska, Jakub Gumuła, Lila Lorych, Weronika Radewańska.

Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach w przyszłym roku szkolnym!
Życzymy Wam miłych wakacji!