Mikołajki

7 grudnia Mikołaj postanowił odwiedzić naszą placówkę. Przybył w towarzystwie elfów oraz zaprzyjaźnionego od wielu lat renifera. Oczywiście zastosował się do przepisów i przybył w maseczce. Renifer został z tego obowiązku zwolniony.

Wszystkie przedszkolaki z niecierpliwością czekały na jego przybycie. Dzieci zaśpiewały Mikołajowi piosenki. Każdy przedszkolak dostał prezent, który dostarczył mu wiele radości i uśmiechu. Dzieci z ogromną radością zaprosiły Mikołaja za rok, obiecując, że czekając na niego będą bardzo grzeczne.

Dla uczniów Mikołaj zostawił telegram oraz swoją podobiznę w holu szkoły. Wszystkim kazał przekazać mikołajkowe życzenia zdrówka oraz zapewnił, że za rok też na pewno do naszej szkoły przybędzie i z wszystkimi osobiście się przywita, a i prezentów nie poskąpi.