Program ekologiczny EkoEksperymentarium

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0

Pasowanie na Ucznia

W tym wyjątkowym roku Uroczystość Pasowania na Ucznia odbyła się w innej niż co roku formie. Wszystko odbyło się kameralnie, w klasach. Rodzice mogli podziwiać dzieci przez Internet.

Klasa 1B miała swoją uroczystość 30 października, natomiast 1C 6 listopada.

Uczniowie klas pierwszych zaprezentowali przygotowane przez siebie wiersze i piosenki. Były to ich pierwsze występy i wiązały się z dużymi emocjami.
Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania oraz pasowania ich na uczniów. Podczas tej wspaniałej Uroczystości pierwszoklasiści zostali oficjalnie przyjęci do grona uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Kątach Wrocławskich. Wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki, mające przypominać im ten wyjątkowy dzień.
Naszym najmłodszym Uczniom życzymy samych sukcesów na wszystkie lata nauki!

Talenciaki

koronawirus