Szkoła Podstawowa nr 2 w Kątach Wrocławskich to nowoczesna szkoła z tradycjami na miarę XXI wieku, mieszcząca się w nowym budynku, doskonale wyposażona, z wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną...
Biuletyn Informacji Publicznej


Śladami niezłomnych
czyli Wilczym Tropem


Dolnośląski
Festiwal Nauki


uDOSTĘPniacze


BohaterON


Szkoła pamięta


Szkoła do hymnu


Szkoła z pozytywną uwagą


Narodowe czytanie


Ortograffiti


Destination Imagination


Razem na Święta


Akcja Żonkile


Pasowanie na Ucznia

W tym wyjątkowym roku Uroczystość Pasowania na Ucznia odbyła się w innej niż co roku formie. Wszystko odbyło się kameralnie, w klasach. Rodzice mogli podziwiać dzieci przez Internet.

Klasa 1B miała swoją uroczystość 30 października, natomiast 1C 6 listopada.

Uczniowie klas pierwszych zaprezentowali przygotowane przez siebie wiersze i piosenki. Były to ich pierwsze występy i wiązały się z dużymi emocjami.
Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania oraz pasowania ich na uczniów. Podczas tej wspaniałej Uroczystości pierwszoklasiści zostali oficjalnie przyjęci do grona uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Kątach Wrocławskich. Wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki, mające przypominać im ten wyjątkowy dzień.
Naszym najmłodszym Uczniom życzymy samych sukcesów na wszystkie lata nauki!Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2018 - 2021 www.sp2katy.pl