Szkoła Podstawowa nr 2 w Kątach Wrocławskich to nowoczesna szkoła z tradycjami na miarę XXI wieku, mieszcząca się w nowym budynku, doskonale wyposażona, z wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną...
Biuletyn Informacji Publicznej


Śladami niezłomnych
czyli Wilczym Tropem


Dolnośląski
Festiwal Nauki


uDOSTĘPniacze


BohaterON


Szkoła pamięta


Szkoła do hymnu


Szkoła z pozytywną uwagą


Narodowe czytanie


Ortograffiti


Destination Imagination


Razem na Święta


Akcja Żonkile


Program ekologiczny EkoEksperymentarium


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0


Jesienne smakołyki u Żabek

14 października w grupie Żabki pojawił się pachnący chleb prosto z pieca oraz dżem z dyni. Dzieci poznały etapy powstawania chleba - od ziarenka po kromkę chleba. Skosztowały także przetwory z dyni.

Niestety krowy nie mogliśmy przyprowadzić do przedszkola, ale chcieć to móc, więc w sposób niekonwencjonalny poznaliśmy jak się doi krowę! Kosztowaliśmy także przetwory z mleka podczas śniadania.

Dzięki darom jesieni możemy tworzyć piękne ozdoby oraz prace. Jarzębina nie tylko może być ozdobą ale także jest bardzo zdrowa gdy się ją przetworzy. Żabki tworzyły piękne jarzębinowe korale ćwicząc motorykę małą, ruchy precyzyjne i koncentrację.

Żabki bardzo dbają o zdrowie podczas jesiennej szarugi, dlatego często piją owocowo-warzywne soki. Przepyszne jabłka prosto z sadu rewelacyjnie nadają się na soki. Smacznego!


Talenciaki

koronawirus

rekrutacja

kalendarz

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2018 - 2022 www.sp2katy.pl