Idą Święta!

Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż. Z tej okazji w naszej szkole też zagościł świąteczny nastrój. Hol szkoły wita wszystkich okolicznościowym wystrojem, który sprawia, że czujemy zbliżającą się magię Świąt. Ten odświętny i radosny nastrój przekazujemy całej społeczności szkolnej oraz dołączamy serdeczne życzenia, aby tegoroczna Wigilia i Boże Narodzenie były czasem pełnym ciepła, miłości oraz oddechu! W tym okresie warto być blisko - jeśli nie możemy osobiście - to przynajmniej myślami z ważnymi dla nas osobami.

Wiary, która odmieni nasze serca,
Nadziei, że jutro będzie lepsze,
Miłości, która przetrwa najgorsze momenty w życiu.
I zdrowia, którego wszyscy potrzebujemy.
Wesołych świąt Bożego Narodzenia!

Tego życzy wszystkim Dyrekcja, Nauczyciele, wszyscy Pracownicy naszej Szkoły oraz Samorząd Uczniowski.

Wychowawcy wszystkich grup z oddziałów przedszkolnych oraz wszystkich klas przygotowali życzenia dla swoich uczniów: