Szkoła Podstawowa nr 2 w Kątach Wrocławskich to nowoczesna szkoła z tradycjami na miarę XXI wieku, mieszcząca się w nowym budynku, doskonale wyposażona, z wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną...
Biuletyn Informacji Publicznej


Śladami niezłomnych
czyli Wilczym Tropem


Dolnośląski
Festiwal Nauki


uDOSTĘPniacze


BohaterON


Szkoła pamięta


Szkoła do hymnu


Szkoła z pozytywną uwagą


Narodowe czytanie


Ortograffiti


Destination Imagination


Razem na Święta


Akcja Żonkile


Program ekologiczny EkoEksperymentarium


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0


Szkolny Konkurs Recytatorski

Marzec to miesiąc poezji. Co roku nasi uczniowie stają w konkursowe szranki, by recytować lub śpiewać utwory poetyckie. Również w tym roku, 18 marca uczniowie podzieleni na dwie kategorie wiekowe: klasy 4 - 5 oraz 6 – 8 przystąpili do Szkolnego Konkursu Recytatorskiego.
Miło nam poinformować, że w kategorii klas 4-5 laureatką została Alina Fediuk z klasy 5A, która w znakomity sposób zarecytowała wiersz pt. W trzynaste lato. Utwór wykonała w swoim ojczystym języku. Wyróżnienie w tej kategorii zdobyli uczniowie klasy 4A: Zofia Rewaj i Michał Ziemiński.
Klasy starsze zaprezentowały się w dwóch kategoriach: recytacja oraz poezja śpiewana. Laureatką pierwszej kategorii została Martyna Małecka, uczennica klasy 8A, która zaczarowała jury wierszem Dialog z pluskwą L. J. Kerna. Zaś w kategorii – poezja śpiewana tytuł laureata przypadł Lenie Misiunie z klasy 6A, natomiast wyróżnienie otrzymała Hanna Uśniacka z klasy 6B.
Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy z zaangażowanie!


Talenciaki

koronawirus

rekrutacja

kalendarz

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2018 - 2022 www.sp2katy.pl