Szkoła Podstawowa nr 2 w Kątach Wrocławskich to nowoczesna szkoła z tradycjami na miarę XXI wieku, mieszcząca się w nowym budynku, doskonale wyposażona, z wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną...
Biuletyn Informacji Publicznej


Śladami niezłomnych
czyli Wilczym Tropem


Dolnośląski
Festiwal Nauki


uDOSTĘPniacze


BohaterON


Szkoła pamięta


Szkoła do hymnu


Szkoła z pozytywną uwagą


Narodowe czytanie


Ortograffiti


Destination Imagination


Razem na Święta


Akcja Żonkile


Szkolny Konkurs Recytatorski

Marzec to miesiąc poezji. Co roku nasi uczniowie stają w konkursowe szranki, by recytować lub śpiewać utwory poetyckie. Również w tym roku, 18 marca uczniowie podzieleni na dwie kategorie wiekowe: klasy 4 - 5 oraz 6 – 8 przystąpili do Szkolnego Konkursu Recytatorskiego.
Miło nam poinformować, że w kategorii klas 4-5 laureatką została Alina Fediuk z klasy 5A, która w znakomity sposób zarecytowała wiersz pt. W trzynaste lato. Utwór wykonała w swoim ojczystym języku. Wyróżnienie w tej kategorii zdobyli uczniowie klasy 4A: Zofia Rewaj i Michał Ziemiński.
Klasy starsze zaprezentowały się w dwóch kategoriach: recytacja oraz poezja śpiewana. Laureatką pierwszej kategorii została Martyna Małecka, uczennica klasy 8A, która zaczarowała jury wierszem Dialog z pluskwą L. J. Kerna. Zaś w kategorii – poezja śpiewana tytuł laureata przypadł Lenie Misiunie z klasy 6A, natomiast wyróżnienie otrzymała Hanna Uśniacka z klasy 6B.
Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy z zaangażowanie!Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2018 - 2021 www.sp2katy.pl