Konkurs dla Dzieci i Młodzieży
"Uczę się bezpiecznie żyć"

Etap szkolny konkursu dla klas I-III odbył się 25 stycznia 2021 r., wzięło w nim udział dziewięć zespołów trzyosobowych. Uczestnicy zdobyte umiejętności i wiadomości mogli zaprezentować na 6 stacjach. Zadanie na stacji pierwszej sprawdzało wiadomości z promocji zdrowia i higieny. Na stacji drugiej i piątej uczniowie musieli wykazać się wiadomościami z obszaru ochrony przeciwpożarowej i przeciwpowodziowej. Na stacji trzeciej uczniowie musiały wykazać się wiadomościami z zakresu bezpieczeństwa ekologicznego. Zadanie czwarte i szóste wymagało od uczniów umiejętności z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.
Poziom wiedzy i umiejętności uczestników był bardzo wysoki i o wyłonieniu zwycięscy rozstrzygnęła dogrywka, w której tylko jednym punktem zwyciężyła klasa 3C w składzie: Masza Błaut, Maja Misiuna, Urszula Grabarczyk. Drugie miejsce zajęła klasa 2C w składzie: Magdalena Mistecka, Szymon Matusik, Robert Mamrot. Trzecie miejsce zajęła klasa 3A w składzie: Lena Mintus, Jakub Matacz, Piotr Starzyński.

Gratulujemy zdobytej wiedzy i życzymy powodzenia w przyszłym roku szkolnym.