Konkurs plastyczny "Zimowe krajobrazy"

W związku z kolejną porą roku, odbył się szkolny konkurs plastyczny pt. „Zimowe krajobrazy”. W konkursie wzięli udział uczniowie z klas I-III.

Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom za wzięcie udziału w konkursie. Wszystkie prace były fantastyczne, dostrzegliśmy w nich zaangażowanie oraz kreatywność autora.

Jednak Komisja konkursowa musiała dokonać oceny prac zgłoszonych do konkursu i wyłoniła 7 prac zwycięskich. Podczas oceniania prac wzięto pod uwagę zgodność pracy z tematem konkursu, kompozycję, estetykę oraz kreatywność.

Nagrodzeni uczniowie: Maria Nochowska, Zuzanna Byszyńska, Maciek Kruk, Adam Fąfara-Widalis, Tymon Sasiela, Mateusz Gajewski, Jakub Matacz.

Gratulujemy nagrodzonym dzieciom i zapraszamy do kolejnych etapów konkursu plastycznego.