Bieg Integracyjny

17 września Stowarzyszenie Krzyś - Byś Kolorowo Żył w ramach Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną już po raz czwarty zorganizowała wspaniały Bieg Integracyjny, w którym mieliśmy zaszczyt brać udział.
Uczniowie naszej szkoły wyruszyli we wspólny kolorowy marsz śpiewając piosenki i puszczając kolorowe balony.
Uczestniczyliśmy w cudownym pikniku, ciesząc się i bawiąc wspólnie z pozostałymi uczestnikami.

Jeszcze raz składamy serdeczne podziękowania za to, że mogliśmy być z Wami i wspólnie radować się.