Program ekologiczny EkoEksperymentarium

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0

Dzień Promocji Talentów

15 czerwca 2022 w naszej szkole był wyjątkowym dniem – Dniem Promocji Talentów. Jego celem było zaprezentowanie naszych pasji, zainteresowań, hobby, umiejętności - słowem wszystkiego co sprawia, że jesteśmy: wyjątkowi i nieprzeciętni. Już od pierwszej godziny lekcyjnej mogliśmy uczestniczyć w różnych formach aktywności: nie tylko zwiedzaliśmy stoiska rękodzielnicze, ale również braliśmy aktywny udział w proponowanych zajęciach: robiliśmy koreczki owocowe w stoisku kulinarnym, koraliki i samoloty w stoisku artystycznym, podziw budziły budowle Lego i obrazy Klaudii Ciołek. W stoisku kreatywnym dominowały kolorowe wploty do włosów i figurki z balonów, a stoisko plastyczne i techniczne to prawdziwy hand made: rysunki, zakładki i inne dzieła. Zwieńczeniem całej imprezy był apel, podczas którego, w krótkich etiudach filmowych, swoje talenty prezentowały całe klasy. Dodatkową atrakcją były występy artystyczne rozśpiewanego Karola Hełki, Kornelii Geremesz oraz duetu Liwii Łoś i Weroniki Radwańskiej, grającego Jeremiego Błońskiego oraz Wojtka Mytycha i Michała Bienia. Wysłuchaliśmy deklamacji Marysi Nochowskiej, oklaskiwaliśmy występ taneczny Igi Piotrowskiej, Katarzyny Chmiel, Leny Lechowskiej i Weroniki Czerwińskiej oraz pokaz tricków piłkarskich Stanislava Burchenko.

Tego dnia klasa 2C wystawiła w naszej szkole przedstawienie "Szewczyk Dratewka".

Talenciaki

koronawirus