Piknik ekologiczny

29 października przy Hali Widowiskowo-Sportowej odbył się ekologiczny piknik edukacyjny "Drzewa mają megaMOC".
W wielkim święcie ekologii nie mogło zabraknąć uczniów z koła ekologicznego, ale nie tylko. Lokalizacja pikniku pozwoliła na liczny udział uczniów naszej szkoły. Organizatorzy przygotowali atrakcyjne warsztaty z zakresu ekologii, kreatywnego przetwarzania odpadów, pierwszej pomocy, bezpiecznego posługiwania się prądem i wiele innych. Była też prezentacja wozu i pracy Pogotowia Energetycznego.
Uczniowie mieli okazję do nauki, ale też i do zabawy. Tworzyli jesienne kompozycje, las rąk, projektowali ekologiczne stroje. Brali udział w wielu atrakcyjnych konkursach. A wszystkiego dopełniła piękna, jesienna pogoda.