Program ekologiczny EkoEksperymentarium

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0

Festiwalu Piosenki Polskiej

Już po raz drugi nasza szkoła przystąpiła do III Dolnośląskiego Festiwalu Piosenki Polskiej "Gdzie Ci szaleni artyści?" organizowanego przez Szkołę Podstawową im. Janusza Kusocińskiego w Grębocicach.

W kategorii: szkoła podstawowa klasy I-II zaprezentowała się Zuzanna Byszyńska, uczennica klasy 2C w piosence "Laleczka z saskiej porcelany", otrzymując wyróżnienie. Wyzwanie było podwójne, gdyż najpierw Zuzia przygotowała nagranie video we własnej choreografii, a później zaprezentowała się osobiście na scenie Szkoły Podstawowej w Grębocicach.

Gratulujemy serdecznie udanego występu!

koronawirus