Miniturniej Piłki Ręcznej
"Handballowa Czwórka"

Miniturniej Piłki Ręcznej odbył się 9 listopada w hali widowiskowo-sportowej w Kątach Wrocławskich przy ul. Brzozowej 6. Naszą szkołę reprezentowały trzy drużyny chłopców i dwie drużyny dziewcząt. Rywalizacja była bardzo zacięta i jako to w piłce ręcznej zazwyczaj bywa bardzo emocjonująca i widowiskowa. Wszystkie szkoły uczestniczące w turnieju otrzymały podziękowania w postaci pucharu. W czasie zawodów odbył się konkurs rzutów. Organizator przygotowała dla uczestników słodki poczęstunek.

Dziękujemy naszym uczniom za zaangażowanie i życzmy powodzenia w przyszłym roku.