Szkoła Podstawowa nr 2 w Kątach Wrocławskich to nowoczesna szkoła z tradycjami na miarę XXI wieku, mieszcząca się w nowym budynku, doskonale wyposażona, z wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną...
Biuletyn Informacji Publicznej


Śladami niezłomnych
czyli Wilczym Tropem


Dolnośląski
Festiwal Nauki


uDOSTĘPniacze


BohaterON


Szkoła pamięta


Szkoła do hymnu


Szkoła z pozytywną uwagą


Narodowe czytanie


Ortograffiti


Destination Imagination


Razem na Święta


Akcja Żonkile


Program ekologiczny EkoEksperymentarium


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0


Kampania Społeczna – film promocyjny

O udziale uczniów z klasy 5A w projekcie realizowanym przez Dolnośląską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A., w ramach zadania publicznego pn. "Energetycznie Efektywniejszy Dolny Śląsk" pisaliśmy już na naszej stronie. Teraz chcemy poinformować, że oprócz warsztatów z efektywności energetycznej, uczniowie wzięli też udział w dwóch konkursach: "Kampania Społeczna – spot radiowy" oraz "Kampania Społeczna – film promocyjny".
Skierowane one były do uczniów szkół podstawowych oraz średnich z terenu województwa dolnośląskiego.
Celem konkursów było zwiększanie świadomości energetycznej, w szczególności w zakresie racjonalnego wykorzystywania energii w domach, a także oszczędzania energii w życiu codziennym.
Temat prac: Sposoby oszczędzania energii w domach i życiu codziennym.

W ramach udziału w konkursach uczniowie zaprojektowali scenariusz spotu radiowego i scenariusz krótkiego filmu o tematyce efektywności energetycznej.

Miło nam poinformować, że drużyna w składzie: Zofia Rewaj, Jakub Kramek i Michał Ziemiński z klasy 5A zajęła w I miejsce w konkursie "Kampania Społeczna – film promocyjny".
Zwycięski scenariusz filmu został nagrany (na koszt realizatora konkursu) przez profesjonalną ekipę filmową, a następnie wyemitowany na monitorach LCD w autobusach komunikacji miejskiej we Wrocławiu. W filmie wzięli udział autorzy scenariusza oraz uczniowie z klasy 5A.
Serdecznie gratulujemy!


Talenciaki

koronawirus

rekrutacja

kalendarz

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2018 - 2022 www.sp2katy.pl