Program ekologiczny EkoEksperymentarium

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0

Cała Polska Maluje Giga Laurkę dla Strażników Lasów

W ramach zajęć świetlicowych, przedstawiciele Ekologicznego ABC i zainteresowani uczniowie, zaangażowali się w ogólnopolską akcję Cała Polska Maluje Giga Laurkę dla Strażników Lasów.
Celem akcji było stworzenie kolorowych życzeń i wyjątkowych podziękowań za pracę dla Strażaków i Leśników, za ochronę lasów przed pożarami. Z tysięcy laurek namalowanych przez przedszkolaków i dzieci młodszych klas szkół podstawowych z całej Polski stworzono wirtualną GIGA interaktywną laurkę. Okazją do jej wręczenia był obchodzony w maju Dzień Strażaka i Dzień Leśnika.
Za udział w akcji otrzymaliśmy certyfikat.

laurka

koronawirus