Program ekologiczny EkoEksperymentarium

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0

Mikołajki

W poniedziałek 6 grudnia do naszej szkoły przybył Mikołaj. Towarzyszyły mu sympatyczne elfy. Odwiedzili razem wszystkie klasy z koszami słodkości i prezentami. Wszyscy uczniowie zapewniali Mikołaja, że byli bardzo grzeczni. No, może niektórym się zdarzyło być nieco mniej grzecznym, ale nasz gość przymknął na to oko i wyraził nadzieję, że w przyszłym roku każdy będzie mógł powiedzieć, że był najgrzeczniejszy. Mikołaj przekazał prezenty i cukierki, pogawędził a uczniami, pozował do wspólnych zdjęć i wyruszył w dalszą drogę.
Zapraszamy za rok!

koronawirus