Program ekologiczny EkoEksperymentarium

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0

Światowy Dzień Ochrony Morza Bałtyckiego

Światowy Dzień Ochrony Morza Bałtyckiego to okazja, by pokazać uczniom niezwykły świat Morza Bałtyckiego. To ważny dzień w kalendarzu ekologów. Z tej okazji uczniowie naszej szkoły - klasa 7C (w ramach lekcji biologii) oraz Ekologiczne ABC (w ramach zajęć pozalekcyjnych) - poszerzali swoją wiedzę na temat ochrony Bałtyku, dowiedzieli się co możemy zrobić, aby morza i oceany przetrwały w dobrej kondycji dla przyszłych pokoleń.

Po zrealizowaniu bałtyckiej lekcji wzięliśmy udział w konkursie "Może poznajmy nasze morze?" - organizowanym przez Marine Stewardship Council (MSC Polska).
Miło nam poinformować, że nasi uczniowie zdobyli atrakcyjne nagrody - eko-plecaczki, morskie zeszyty edukacyjne MSC i tatuaże.
Gratulujemy!

Talenciaki