Program ekologiczny EkoEksperymentarium

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0

Pasowanie na Ucznia

Pod koniec kwietnia i na początku maja w naszej szkole odbyły się wspaniałe uroczystości - ślubowanie i pasowanie uczniów klas pierwszych.

W uroczystości uczestniczyli zaproszeni Rodzice, Dyrekcja, nauczyciele oraz starsi koledzy.
Odświętnie ubrani pierwszoklasiści z radością w sercach i z przejęciem zaprezentowali przygotowane wierszyki, zaśpiewali piosenki i odpowiedzieli na wszystkie zadane pytania.
Po prezentacji i egzaminie nastąpiła ceremonia ślubowania uczniów i pasowania, którego dokonała Pani Dyrektor Agnieszka Górska.
Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki przygotowane przez Wychowawczynie i Rodziców.
Ten dzień z pewnością na długo pozostanie w miłych wspomnieniach pierwszoklasistów, a przypominać o tym będą pamiątkowe zdjęcia wykonane podczas uroczystości.

koronawirus