Program ekologiczny EkoEksperymentarium

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0

Pho3nix Active School

Od 30 kwietnia do 15 maja w naszej szkole odbywały się działania w ramach konkursu Pho3nix Active School, największego w Polsce konkursu sportowego dla Szkół Podstawowych pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiego Komitetu Olimpijskiego.
Konkurs polegał na zorganizowaniu w szkole inicjatyw sportowych, które zaangażują szkolną społeczność w świętowanie aktywności fizycznej i aktywizację sportową wśród uczniów.
Kreatywną dokumentację z zorganizowanych inicjatyw (w formie przygotowanego filmu video, dodatkowego opisu oraz zdjęć) przedstawiciele szkół zgłaszają przez specjalny formularz. Wszystkie filmy video zostały opublikowane na stronie Pho3nix Kids.
Z ogromną radością pragniemy poinformować, że nasza szkoła została finalistą II edycji konkursu Pho3nix Active School, jednocześnie wygrywając warsztaty sportowe w głosowaniu jury. Warsztaty sportowe będą realizowane w przyszłym roku szkolnym (w okresie od 1 września 2022 r. do końca maja 2023 r.).
Dokładny termin będzie ustalany po rozpoczęciu roku szkolnego 2022/2023.
Wszystkim zaangażowanym osobom w realizację projektu bardzo dziękujemy.

Talenciaki

koronawirus