Szkoła Podstawowa nr 2 w Kątach Wrocławskich to nowoczesna szkoła z tradycjami na miarę XXI wieku, mieszcząca się w nowym budynku, doskonale wyposażona, z wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną...
Biuletyn Informacji Publicznej


Śladami niezłomnych
czyli Wilczym Tropem


Dolnośląski
Festiwal Nauki


uDOSTĘPniacze


BohaterON


Szkoła pamięta


Szkoła do hymnu


Szkoła z pozytywną uwagą


Narodowe czytanie


Ortograffiti


Destination Imagination


Razem na Święta


Akcja Żonkile


Program ekologiczny EkoEksperymentarium


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0


Konkurs Przyroda wokół nas

20 kwietnia 2022 r. odbył się I etap (szkolny) konkursu "Przyroda wokół nas" - X edycja. Konkurs organizowany jest przez Dolnośląski Zespół Parków Krajobrazowych i Starostwo Powiatowe we Wrocławiu pod patronatem honorowym Starosty Powiatu Wrocławskiego.
Celem konkursu jest zainteresowanie uczniów światem przyrody, jego różnorodnością, bogactwem i pięknem a zarazem zwiększenie świadomości ekologicznej wśród młodych mieszkańców Powiatu Wrocławskiego poprzez przybliżenie form ochrony przyrody, jakimi są parki krajobrazowe oraz inspirowanie ich do podejmowania praktycznych działań na rzecz ochrony przyrody w swoim najbliższym otoczeniu. W konkursie wzięli udział uczniowie klas V szkół podstawowych z terenu powiatu wrocławskiego.

Miło nam poinformować, że nasi piątoklasiści zakwalifikowali się do finału konkursu (II etap - powiatowy), który odbędzie się na terenie Afrykarium wrocławskiego ZOO.

Naszą szkołę będzie reprezentować drużyna w składzie:
Zofia Rewaj (5A)
Franciszek Mikiewicz (5A)
Franciszek Misiak (5A)
Michał Górski (5B)

Gratulujemy i życzymy powodzenia!

Talenciaki

koronawirus

rekrutacja

kalendarz

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2018 - 2022 www.sp2katy.pl