Śniadanie daje moc

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień!

8 i 9 listopada uczniowie klas I-III uczestniczyli w ogólnopolskiej akcji profilaktycznej Śniadanie daje moc. Wykonane przez dzieci w klasach kanapeczki, koreczki czy sałatki owocowe trafiły na wspólny stół, gdzie zachwycały kolorami, zapachem i smakiem. Zdrowe dania znikały ze stołów w ekspresowym tempie, natomiast uczniowie oprócz sytych brzuszków zdobyli informacje o tym, jak zdrowo i kolorowo się odżywiać.