Szkoła Podstawowa nr 2 w Kątach Wrocławskich to nowoczesna szkoła z tradycjami na miarę XXI wieku, mieszcząca się w nowym budynku, doskonale wyposażona, z wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną...
Biuletyn Informacji Publicznej


Śladami niezłomnych
czyli Wilczym Tropem


Dolnośląski
Festiwal Nauki


uDOSTĘPniacze


BohaterON


Szkoła pamięta


Szkoła do hymnu


Szkoła z pozytywną uwagą


Narodowe czytanie


Ortograffiti


Destination Imagination


Razem na Święta


Akcja Żonkile


Program ekologiczny EkoEksperymentarium


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0


Warsztaty ekologiczne

8 czerwca uczniowie klas czwartych (trzy klasy) wzięli udział w warsztatach ekologicznych dla uczniów ze szkół podstawowych z terenu powiatu wrocławskiego, które odbyły się na terenie Ślężańskiego Parku Krajobrazowego.
Celem warsztatów, prowadzonych przez pracowników z Dolnośląskiego Zespołu Parków Krajobrazowych, było między innymi zwiększenie świadomości ekologicznej upowszechnianie wiedzy o walorach przyrodniczych naszego obszaru i zwrócenie uwagi na potrzebę ochrony przyrody.
Uczniowie mieli okazję zwiedzić m.in.: skansen w Będkowicach, kościółek w Sulistrowiczkach, Park Wenecja, "źródło życia" – studnia Świętego Świerada.
W Barze Radunia dzieci otrzymały posiłek, który przy pięknym widoku na Zalew Sulistrowicki smakował wyśmienicie. Na zakończenie każdemu uczestnikowi został wręczony upominek. To była ciekawa lekcja przyrody w terenie.


Talenciaki

koronawirus

rekrutacja

kalendarz

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2018 - 2022 www.sp2katy.pl