Warsztaty z wolontariatu

Ważny jest rodzaj pomocy, którą się oferuje,
ale jeszcze ważniejsze od tego jest serce,
z jakim tej pomocy się udziela.

Tymi słowami 4 października rozpoczął warsztaty nasz specjalny gość, Pani Balbina Bujak, koordynator projektów we Wrocławskim Hospicjum dla Dzieci. Pani Balbina zapoznała naszych uczniów, klas młodszych i starszych z ideą wolontariatu, przedstawiła podopiecznych hospicjum i podziękowała za zaangażowanie naszej szkoły.

"Wasza szkoła i wy drogie dzieci od lat jesteście zaprzyjaźnieni z Wrocławskim Hospicjum dla Dzieci poprzez wspieranie akcji zbierania nakrętek, kasztanów, udział w biegu integracyjnym, czy też w Wielkim Tchnieniu Życia, marszu organizowanym przez Fundację z okazji Dnia Hospicjów i opieki Paliatywnej.
Za to bardzo dziękujemy i zachęcamy do dalszych działań na rzecz potrzebującym pomocy."