Szkoła Podstawowa nr 2 w Kątach Wrocławskich to nowoczesna szkoła z tradycjami na miarę XXI wieku, mieszcząca się w nowym budynku, doskonale wyposażona, z wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną...
Biuletyn Informacji Publicznej


Śladami niezłomnych
czyli Wilczym Tropem


Dolnośląski
Festiwal Nauki


uDOSTĘPniacze


BohaterON


Szkoła pamięta


Szkoła do hymnu


Szkoła z pozytywną uwagą


Narodowe czytanie


Ortograffiti


Destination Imagination


Razem na Święta


Akcja Żonkile


Program ekologiczny EkoEksperymentarium


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0


Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej jest świętem nauczycieli, wychowawców oraz pedagogów. W tym roku szkolnym obchody Dnia Edukacji w naszej szkole miały szczególny charakter. Uroczysty apel rozpoczęły życzenia dla nauczycieli i pracowników szkoły w wyjątkowej oprawie przygotowanej przez wokalistów z klasy 3C.
W kolejnym akcie nastąpił szczególnie uroczysty moment akademii – ślubowanie uczniów na sztandar. Reprezentanci klas, w imieniu swoich koleżanek i kolegów, ślubowali godnie reprezentować naszą szkołę, miasto i ojczyznę. To ważne wydarzenie było okazją do zaznaczenia, jak bardzo cieszymy się z tego, że nasza szkoła ma swój sztandar. A nasza szkoła dzisiaj to nowoczesna i przyjazna placówka, w której uczniowie rozwijają swoje pasje, pod czujnym i życzliwym okiem nauczycieli i pracowników szkoły, dobrze przygotowują się do egzaminów i bezpiecznie spędzają czas.
Ostatnim aktem naszej uroczystości było pożegnanie pani Agnieszki Górskiej, która po ponad 20 latach pełnienia funkcji dyrektora najpierw Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika, a później Szkoły Podstawowej nr 2, podjęła nowe obowiązki jako dyrektor ZOJO.


koronawirus

rekrutacja

kalendarz

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2018 - 2022 www.sp2katy.pl