Program ekologiczny EkoEksperymentarium

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej jest świętem nauczycieli, wychowawców oraz pedagogów. W tym roku szkolnym obchody Dnia Edukacji w naszej szkole miały szczególny charakter. Uroczysty apel rozpoczęły życzenia dla nauczycieli i pracowników szkoły w wyjątkowej oprawie przygotowanej przez wokalistów z klasy 3C.
W kolejnym akcie nastąpił szczególnie uroczysty moment akademii – ślubowanie uczniów na sztandar. Reprezentanci klas, w imieniu swoich koleżanek i kolegów, ślubowali godnie reprezentować naszą szkołę, miasto i ojczyznę. To ważne wydarzenie było okazją do zaznaczenia, jak bardzo cieszymy się z tego, że nasza szkoła ma swój sztandar. A nasza szkoła dzisiaj to nowoczesna i przyjazna placówka, w której uczniowie rozwijają swoje pasje, pod czujnym i życzliwym okiem nauczycieli i pracowników szkoły, dobrze przygotowują się do egzaminów i bezpiecznie spędzają czas.
Ostatnim aktem naszej uroczystości było pożegnanie pani Agnieszki Górskiej, która po ponad 20 latach pełnienia funkcji dyrektora najpierw Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika, a później Szkoły Podstawowej nr 2, podjęła nowe obowiązki jako dyrektor ZOJO.

koronawirus