Program ekologiczny EkoEksperymentarium

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0

Dzień Chłopaka

Dzień Chłopaka obchodzony jest co roku 30 września. W naszej szkole świętowanie tego dnia na stałe wpisało się w kalendarz imprez szkolnych. To też pierwsza akcja Samorządu Uczniowskiego.
    Dlatego też w tym dniu społeczność szkolna poznała skład Samorządu Uczniowskiego, który będzie działał w tym roku szkolnym:
  • Alina Fediuk
  • Zuzanna Bal
  • Alicja Nowak
  • Wiktoria Pabisek
  • Kacper Tofil
Opiekunowie SU: Iwona Gielec, Monika Małecka, Mariola Strzemiecka

Z okazji tego szczególnego dnia SU ogłosił akcję - Dzień Chłopaka Dniem Krawata. Uczniowie, którzy założyli w tym dniu krawat otrzymali nagrody - niespodzianki. Były to kupony jednej szansy do wykorzystania do końca roku kalendarzowego. Można było wygrać: zwolnienie z odpowiedzi, brak zadania domowego, wskazówkę od nauczyciela na sprawdzianie, itp. Ponadto były życzenia, cukierki. Przyjemności nie ominęły także męskiej części kadry nauczycielskiej, która oprócz życzeń otrzymała symboliczny słodki upominek.

Chłopak to stworzenie takie, co to bywa różnorakie!
Są weseli i szaleni, nie brakuje wśród nich leni,
Czasem bardzo są poważni, często silni i odważni!
Wciąż nastroje swe zmieniają, plany różne obmyślają,
Ale mimo wszystkich wad, nudny bez nich byłby świat.
Więc dnia tego dziękujemy, że wśród stworzeń tych żyjemy!

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Chłopaka życzy Samorząd Uczniowski!

W wielu klasach dziewczęta przygotowały prezenty i niespodzianki dla swoich kolegów.

koronawirus