Program ekologiczny EkoEksperymentarium

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0

Dzień Języków Obcych

26 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Języków Obcych.
W tym dniu uświadomiliśmy sobie jak wiele korzyści przynosi młodemu człowiekowi nauka języków obcych. Dzięki znajomości języków możemy lepiej zrozumieć innych ludzi oraz bliżej poznać ich tradycje i kulturę.
Chętni uczniowie wykonali przepiękne flagi oraz plakaty ukazujące różnorodność językową i kulturową oraz tradycje i zwyczaje obcych krajów.
Przez cały tydzień mogliśmy podziwiać ich prace wywieszone na świetlicy szkolnej i spojrzeć na dane państwo oczami jago autora.

W ramach tego dnia odbył się też konkurs z języka niemieckiego. Jego zwycięzcą okazał się Niccolaus Komarnicki z 8C.
Serdeczne gratulujemy!

koronawirus