W drodze do wyboru Patrona szkoły

16 stycznia 2021

Od kilkunastu miesięcy w naszej placówce trwają wybory Patrona szkoły.
Znamy już wyniki głosowania Uczniów, Rodziców, Nauczycieli i Pracowników szkoły.

19 września 2020

Wybór imienia szkoły nie może być przypadkowy, musi on być uzasadniony. Imię szkoły powinno nawiązywać do historii lub współczesności Polski, regionu, szkoły, ważnych osiągnięć, niezwykłych osobowości, których dokonania i postawa życiowa jest wzorem do naśladowania dla całej społeczności szkolnej.
Przerwana przez pandemię akcja wyboru Patrona Szkoły została zakończona. 9 i 10 września głosowali rodzice, a 15 września, we wtorek głosowali wszyscy obecni uczniowie wraz z nauczycielami i pracownikami szkoły.

16 stycznia 2020

Nasza szkoła przygotowuje się do wyboru Patrona szkoły. Jest to złożona procedura, ale już zakończyliśmy drugi etap.

W październiku klasy zgłaszały swoich kandydatów. Były to wybitne postaci z historii Polski.
Na przełomie listopada i grudnia wszystkie klasy uczestniczyły w wyborach i ich głosami wyłoniono czterech liderów, wokół których odbędzie się kampania wyborcza.
    Zwycięzcami zostali:
  • Janusz Korczak