Program ekologiczny EkoEksperymentarium

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0

Podążaj za Korczakiem
Bieg Rodzinny

Bieganie wraca w mury naszej szkoły.
Już niedługo, w sobotę 28 maja, wracamy na trasy biegowe Parku Staromiejskiego. Tym razem przyświecać nam będą idee głoszone przez naszego patrona Janusza Korczaka. Szacunek i wyrozumiałość względem dzieci to ciągle aktualne przesłanie tego wybitnego Polaka, który trwał przy swoich podopiecznych aż do samego końca. W tym roku przed pasjonatami biegania dwie trasy: na pięć z minusem (około 4 km) oraz bieg rodzinny (2 km). Mamy też WYJĄTKOWĄ TRASĘ – 200 metrów. Adresowana jest przede wszystkim do najmłodszych. Bliskość Dnia Dziecka to dodatkowa okazja do… przebrania się za postać bajkową.

Dla wszystkich przewidziane super nagrody:
  1. Super atmosfera
  2. Wyjątkowe wydarzenie
  3. Wspólne spędzenie czasu
  4. Podziwianie lokalnej przyrody
  5. Garść gadżetów i upominków
Zapraszamy: każdy może podążać szlakiem wytyczonym przez Janusza Korczaka, szlakiem, w którym najważniejsze jest DZIECKO.

Trasa biegu:

Zapisy na tę edycję zakończyły się.

Biuro zawodów:
GOKiS Kąty Wrocławskie