• Warsztaty w "Wandzie"

• Uczniowie naszej szkoły mieli ogromną przyjemność uczestniczenia w warsztatach lodowych w lodziarni "Wanda".

Zwiedzaliśmy podziemia lodziarni, podziwialiśmy przeróżne maszyny, dzięki którym powstają pyszne lody, degustowaliśmy samodzielnie ukręcone lody, uczestniczyliśmy w pokazie robienia deserów lodowych. Na zakończenie uczniowie dostali certyfikaty lodziarza, magnesy oraz bony upominkowe.

Dziękujemy lodziarni "Wanda" za wspaniałą lekcję, słodki poczęstunek oraz możliwość zwiedzenia Waszego królestwa.

• Użytkownicy mobilni

• Już teraz możecie przeglądać naszą stronę internetową również na urządzeniach mobilnych. Strona została dostosowana do urządzeń mobilnych i funkcjonuje poprawnie na smartfonach i tabletach.