Program ekologiczny EkoEksperymentarium

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0

13 września 2021

Już po raz piąty Szkoła Podstawowa nr 2 podjęła inicjatywę organizacji "Biegu Pamięci Tropem Wilczym".
Przy współpracy Rady Rodziców, Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu, Urzędu Miasta i Gminy oraz Klub Biegacza - "Bieg Pamięci" miał fantastyczną obudowę i profesjonalną obsługę.

Biegaczki i biegacze, pasjonaci aktywności fizycznej naszego miasta, gminy i wszyscy, którzy kiedyś biegli i chcą pobiec ponownie. Tak, w tym roku ponownie Szkoła Podstawowa nr 2 (wcześniej Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika) organizuje kolejną edycję Biegu Pamięci Tropem Wilczym. Niestety pandemia sprawiła, że biegniemy 12 września.

Liczymy, że jak zawsze - wspólnie, po energetycznej rozgrzewce i w pięknych "okolicznościach przyrody" ruszymy na trasę.

Najważniejsze jest to, że może uda nam się razem wystartować: dzieci, rodzice, uczniowie, przedszkolaki, młodzież, każdy dostanie medal, każdy zostaje zwycięzcą. Ten bieg to taki sposób na integrację, rekreację i pozytywne myślenie. W ten sposób oddając cześć polskim bohaterom sprawimy, że wspólnota to wartość i należy ją pielęgnować.

Trasa tegorocznego biegu:

Poprzednie edycje Biegu Pamięci:

Talenciaki

koronawirus